To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Wrocław.

Doradca Klienta Biznesowego

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta jakim jest Orange Polska poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta Biznesowego

Zakres obowiązków:

* telefoniczna obsługa Klientów w zakresie pomocy technicznej tzw. pierwsza linia wsparcia,
* diagnostyka usług internetowych,
* analiza zapytań technicznych od Klientów,
* doradztwo techniczne

Wymagania:
* komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z Klientem,
* umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej,
* sprawna obsługa komputera,
* doświadczenie w obsłudze klienta na infolinii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

* pracę w zgranym zespole u lidera w branży telekomunikacyjnej
* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia szkolenia
* atrakcyjną stawkę godzinową: 16 zł brutto/h
* pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku
* rzetelne szkolenie przygotowujące do pracy oraz wsparcie doświadczonych trenerów
* realną możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
* przyjazną atmosferę i możliwość pracy ze znajomymi, których nam polecisz
  • Dodane o 14:02, 5 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:481
  • ID ogłoszenia: 616921289

Ogłoszenia użytkownika IMAR SERVICE GROUP