To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa produkcji w Sieradz.

Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Zakres obowiązków:

• Obsługa maszyn na produkcji,
• Ustawianie maszyn zgodnie z przygotowywanymi instrukcjami,
• Uzupełnianie dokumentacji,
• Realizację planu produkcyjnego.

Oczekiwania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
• Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (bądź gotowość do wyrobienia),
• Umiejętność pracy w zespole,
• Dyspozycyjność oraz chęć do pracy,
• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym - ruch ciągły.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• System premiowy, bogaty pakiet socjalny,
• Pracę w systemie trzyzmianowym - ruch ciągły.
  • Dodane o 17:03, 7 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:667
  • ID ogłoszenia: 617369583

Ogłoszenia użytkownika IMAR SERVICE GROUP