To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa produkcji w Warszawa.

Operator Procesu (m/k)

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Zakres obowiązków:
• Obsługa urządzeń procesowych w celu wytworzenia masy zgodnej z wymaganiami jakościowymi,
• Fizyczne naważanie surowców do zleceń produkcyjnych,
• Prowadzenie zapisów w dokumentacji procesowej,
• Wystawianie zleceń produkcyjnych,
• Rozliczanie produkcji,
• Okresowe przeglądy oraz konserwacja urządzeń.

Oczekiwania:
• Wykształcenie średnie - kierunek techniczny, chemiczny lub spożywczy,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w przemyśle kosmetycznym, spożywczym lub farmaceutycznym,
• Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz znajomość obsługi komputera,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Dokładność i odpowiedzialność,
• Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym (Poniedziałek - Piątek).

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• Pracę w międzynarodowym środowisku i firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia umiejętności,
• Bogaty pakiet socjalny,
• Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Dodane o 12:22, 1 września 2020
  • Wyświetleń:482
  • ID ogłoszenia: 621707331

Ogłoszenia użytkownika IMAR SERVICE GROUP